Rrahje masive në Parlamentin turk (Video)

Në parlamentin e Turqisë, gjatë debatit për kompetencat e reja kushtetuese për president ka ndodhur një rrahje masive mes deputetëve të pozitës dhe opozitës.

Artikulli paraprakSulmet terroriste, MOSSAD i ofron bashkëpunim AKI-së (Video)
Artikulli tjetërI tmerrshëm numri i vdekjeve nga acari në Ballkan dhe në Evropën Lindore