Rikthehen vathët e mëdhenj, bizhuteritë më të pëlqyera për këtë vit (Foto)

Vathët mund të mos jenë aksesorët më të përdorur, por këtë vit do të jenë padyshim. 2017 rikthen vathët e mëdhenj.

 Nga pasarelat, duket se këto bizhuteri janë përshtatur mësë miri për jetën e përditshme dhe më një palë vathë të tillë e sigurtë që që do të jeni të parezistueshme .