Podujevën e pret një javë e ftohtë (Foto)

Në javën e parë të muajit janar në Podujevë do të mbajë mot kryesisht i thatë dhe i ftohtë, ku temperaturat më të ulëta do regjistrohen me datë 6  janar, mesnatën e së premtes, të cilat do të zbresin deri në -16*C, ndërsa temperaturat më të larta do të sillen nga  -6 deri në -8*C./PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakMustafa: Ushtria e Kosovës nuk mund të bëhet pa votat e serbëve (Video)
Artikulli tjetër“Era” nga MC Kresha dhe Gjurmët, teksti më i bukur për vitin 2016 (Video)