Podujevë: Vetura godet biciklistin, policia në vendin e ngjarjes |PAMJE

Para pak minutash në udhëkryqin tek semaforat në Podujevë ka ndodh një aksident, ku një vetur e tipit Passat e ka goditur një biciklist, njofton PodujevaPRESS.net

Në vendin e ngjarjes kanë dal policia dhe po merren me rastin.