PODUJEVË: Vëllau sulmon motrën me shufër metali!

Është arrestuar një person në Podujevë, pasi që e kishte sulmuar fizikisht dhe e kishte goditur me shufër metalike në kokë motrën e vet.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari lirohet dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./Indeksonline/

Bëje LIKE faqen PodujevaPRESS për tu njohur me lajmet e fundit nga Podujeva: KLIKO KËTU