PodujevaPRESS ofron hapësirë reklamimi për të gjitha bizneset

Kompania Mediale “Podujeva PRESS” Sh.P.K ,me seli në Podujevë, me numër të biznesit 71346897, ju bënë ofertë për reklama në Portalin Informativ www.PodujevaPRESS.net, të gjitha subjekteve afariste si dhe të gjithë të interesuarve.

Po ashtu për fushatat parazgjedhore të zgjedhjeve të jashtëzakonshme që mbahen në Kosovë, PodujevaPRESS.net do të ua mundësojë të gjitha partive politike dhe kandidatëve për t’u zgjedhur deputet/e të reklamojnë fushatën e tyre, aktivitetet dhe lajmet nga takimet me strukturat dhe qytëtarët nëpër rajonet e ndryshme të Kosovës.

PodujevaPRESS.net me një numër shumë të madh vizitorësh ka disa lloje të ofertave për marketing, çoftë për subjektet politike apo edhe veçanërisht për kandidatët.

Na kontaktoni përmes emailit [email protected], për të marrë ofertën tonë, si edhe për të diskutuar për detajet e tjera, ose përmes faqes në FACEBOOK.

Artikulli paraprakEksperti amerikan Serwer: Do të doja ta shihja në Kosovë një parti si kjo e Abazoviqit
Artikulli tjetërKomandant Remi e godet PDK’në: Kanë hyrë njerëz të afërt me ish-pushtetin