Parashikimi i motit për të dielën

Të dielën në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët.

Prishtina Weather, paralajmëron mundësi për riga lokale shiu.

“18.10 – Më ftohtë, kryesisht me vranësira dhe mundësi për riga lokale shiu.

Në mbrëmje kthjellime”, njofton PW-ja.