Nuk pritej! Gena ulet në gjunjë dhe i propozon martesë Gentës (Video)

Në një nga mbrëmjet ku performuan së bashku këngëtarët Genta Ismajli dhe Gena, ndodhi diçka që befasoi të gjithë.

Në një moment, Gena ulet në gjunjë dhe i propozon martesë Gentës, me të cilin gjest ‘elektrizoi’ publikun, shkruan lajmi.net.

Në videon e cila po qarkullon në Youtube, Gena shihet teksa i drejtohet Gentës me fjalët “Genta Ismajli sot po të kërkoj dorën për martesë. A je dakord?”

Më pastaj, ishte Genta ajo e cila pas disa çastesh i përgjigjet me “Po” dhe kjo ‘shaka’ bëri që publiku të brohorisnin me zë të lartë. /Lajmi.net/