Nuk merren vesh në Facebook, bëhen llom në stacion të autobusëve

Mosmarrëveshjet në Facebook, gati se po u kushtojnë me jetë qytetarëve.

Hiq më larg se ditën e premte një qytetar i Gjilanit ka raportuar në Polici se deria ishte duke qëndruar në stacion të autobusëve është rrahur nga dy meshkuj tjerë, shkruan Indeksonline.

Viktima thuhet të ketë pësuar lëndime truprore derisa ka pranuar edhe tretman mjekësor.

“Viktima mashkull K-Shqiptar   raporton  se deri sa ishte duke qëndruar në stacionin e autobusëve si pasojë e një mosmarrëveshje përmes rrjeteve sociale, është sulmuar dhe rrahur nga dy të dyshuarit meshkuj K-Shqiptarë. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe iu është ofruar tretmani mjekësor . Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurori   të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt” /Indeksonline/

Artikulli paraprakËshtë një nga femrat më të bukura në botë: Sekreti i bukurisë së saj do t’ju befasojë (FOTO)
Artikulli tjetërPDK në Podujevë e pavendosur se me cilin kandidat do të garojë në zgjedhjet lokale 2017