Nuhiu: Ndeshja me Llapin, më e rëndësishmja

rajneri Ardian Nuhiu i është gëzuar pikëve të plota ndaj Feronikelit dhe marrjes së kreut të tabelës në Superligën e Kosovës. Por, trajneri i Dritës, ka thënë se kundër Feronikelit, pavarësisht se me juniorë, lojtarët e tij iu qasën ndeshjes me seriozitetin më të madh.

Ai vlerëson se takimi kundër Llapit, është më i rëndësishmi.

“Ndeshja me Llapin është më e rëndësishmja për mua. Ne duhet ta përgatisim shumë mirë atë ndeshje, ta analizojmë lojën që e aplikon kundërshtari. Fokusi gjatë gjithë kohës ka qenë te Feronikeli, por tash duhet të shikojmë para”, ka thënë Nuhiu.

Artikulli paraprakNjë burrë nga Serbia braktis traktorin me dru afër fshatit Dumnicë e Epërme posa vërejti policinë e Kosovës
Artikulli tjetërRotary Club Podujeva ndihmon tre nxënës të shkollës fillore “Naim Frashëri”