Një bjonde seksi si kjo, është vajza e këngëtarit të famshëm shqiptar (Foto)

Ajo është me profesion modele, por më së shumti njihet edhe si e bija e një prej këngëtarëve më të njohur shqiptar, Sabianit.

Bëhet fjalë për Keisin, e cila i është përkushtuar pasarelave dhe modelingut dhe jo artit të të kënduarit si babai i saj. Vetë Kejsi ka postuar një foto mëngjesin e sotëm, ku fundjave më të bukur se me babain mesa duket nuk ka.