Nipi i Enver Hoxhës dënohet me 10 vite burg, ja çfarë bën bashkëshortja e tij, Rezarta Shkurta

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë vendimin ditën e sotme dënimin për nipin e Enver Hoxhës, i akuzuar për lidhje me laboratorin e drogës në ‘Xibrakë’ të Elbasanit.

Ermal Hoxha  është dënuar me 10 vite burg. Ndërkohë Ermali është i martuar me këngëtaren dhe sipërmarrësen Rezarta Shkurta.

Por vetëm pak orë para dhënie së  dënimit Rezarta ishte duke shijuar një mbrëmje të këndshme dhe romantike. Ndërkohë para pak ditësh ajo ishte nisur në një udhëtim në Paris.