Ngacmoi seksualisht të miturën në Podujevë, arrestohet

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person është arrestuar në Podujevë, pasi që i njëjti kishte sulmuar seksualisht një vajzë të mitur, transmeton IndeksOnline.

Tutje njoftohet se i njëjti tashmë është dërguar në mbajtje dhe se rasti po vazhdon të hetohet.