Neymar – Bruna, publikohet videoja e “çmendurisë” për Vitin e Ri (VIDEO)

Neymar e ka festuar ndërrimin e viteve në një mënyrë të veçantë.

Ai ka pasur pranë miqtë e tij më të ngushtë dhe sigurisht edhe të dashurën e njohur Bruna Marquezine.

Futbollisti brazilian ka kaluar një mbrëmje mjaft të bukur duke kërcyer dhe kënduar.

michelle  o-cenario-paradisiaco-do-arquipelago-de-fernando-de-noronha-adiciona-ainda-mais-magia-ao-frescor-de-uma-mulher-que-vive-seu-auge-e-precisamente-este-estado-de-espirito-que-bruna-1414707521712_427x640 bruna_marquezine_6

Artikulli paraprakGruaja e Lulit të UÇK-së: kjo është jeta ime bashkëshortore
Artikulli tjetërKur do të jetë i gatshëm stadiumi i Prishtinës për sfidat ndërkombëtare