Në rol është fshatare por shikojeni sa seksi duket në jetën reale Pajtesa e ‘Çka ka shpija’ (Foto)

Një vajzë e rritur në fshat që martohet me një djalë të qytetit por që akoma vazhdon të jetojë me tradita e mënyrë të të folmes së fshatit.

Është ky roli i Pajtesës në serialin vendor ‘Çka ka shpija’ të cilin me mjaft profesionalizëm e luan aktorja Fiona Gllavica, shkruan lajmi.net

Mirëpo, në jetën reale, Fiona është krejt tjetër. Në fotografitë që i hedhë në rrjetet sociale, Fiona duket mjaft seksi, duke e vënë në pah kështu bukurinë dhe elegancën e saj./Lajmi.net/

12004794_708214122645769_2395754583082348458_npajtesa-1_1486678063-23605271798794_634937806640068_6188722210943111866_n