Në Podujevë bie breshër me madhësi 5 cm ! (FOTO/VIDEO)

Sot gjatë ditës për një moment në qytetin e Podujevës ka filluar një rrebesh breshëri, njofton PodujevaPRESS.

Qytetarë të  shumtë nuk kanë ngurruar të postojnë video dhe foto të ndryshme në rrjete sociale pasi që kohën në të cilin ka rënë ky breshër është e rrallë, pasiqë ende jemi në sezonin e dimrit.

Lexo: Këtë fshat të Podujevës për pak minuta e mbuloi breshëri! (FOTO)

Siç  duket kjo video është realizuar nga punëtorët e fabrikës së biberit dhe mëlmesave “Besiana” në Podujevë. /PodujevaPRESS/

Bëje LIKE faqen PodujevaPRESS për tu njohur me lajmet e fundit nga Podujeva: KLIKO KËTU