Na ‘çmendi’ të gjithë me fotot e fundit, por Rihanna i ‘mbushi’ me photoshop (Foto)

Rihanna u paraqit shumë e veçantë në fetivalin tradicional “Crop Over” në Barbados.

Në festivalin e karnavaleve, Rihanna u shfaq shumë atraktive, kurse fotografitë e saj po bëjnë xhiron e botës, shkruan lajmi.net.

Për tu dukur mbresëlënëse, këtyre imazheve Rihanna ua ka shtuar ca ‘melmesa’, pra ka përdorur photoshop.

Në mediet e huaja sot po qarkullojnë imazhet në të cilat vërehen 6 gishta në një dorë, teksa është munduar ta përmirësojë dorën dhe kjo gjë është vërejtur pikërisht nga fansat e saj. /Lajmi.net/