Me kombi shetit mbi liqenin e ngrirë të Batllavës (Foto + Video)

Sot një vozitës e ka sprovuar veten duke hyrë me kombi në Liqenin e Batllavës, i cili është i ngrirë. Siq mund ta shihni edhe në fotot dhe videon e postuar në një faqe në rrjetin social në Facebook: “Komuniteti në Orllan”, ky person për disa minuta është sjellur me kombin mbi akull. /PodujevaPRESS/

 

Artikulli paraprakGjermania mbetet shtylla e Europës
Artikulli tjetërRealiteti i dhimbshëm shqiptar, 42 vjeçe takon për herë të parë të ëmën, ja fjalët që prekin zemrat e kujtdo