Mbahet akademi përkujtimore në 20 vjetorin e vrasjes së Heronjëve të Kombit

Sot, duke filluar nga ora 14:00 nën patronatin e Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustasa, me rastin e 2–vjetorit të rënjes së Heronjëve të Kombit, Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha, mbahet Akademi Përkujtimore në Sallën e Kuqe në Pallatin e Rininë në Prishtinë. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakAmbasadori Delawie: Ruani fëmijët nga ekstremizmi
Artikulli tjetërTrump thyen rekordin e rënjes së popullaritetit