Malësori dhe Halil Matoshi përplasen mes vete, kjo është arsyeja(Foto)

Nëse keni menduar që java do të mbarojë vetëm më debatin mes Adelina Ismailit dhe Milaim Zekës, keni qenë gabim.

Edhe dy emra tjerë janë përfshirë në një debat, që po del të jetë serioz, shkruan lajmi.net

Fjala është për këngëtarin Malësori dhe publicistin Halil Matoshi.

Ky i fundit i ka dërguar një mesazh në Facebook Malësorit, mesazh ky që u zbulua nga ana e këngëtarit.

E për Halilin, Malësori ka bërë një komentim dhe reagim ku ia ka kujtuar disa debate nga e kaluara të cilat i keni më poshtë: