Llapi sot e pret Drenicën

Superliga e Kosovës sot vjen me dy ndeshje të rëndësishme në program, takime këto që do të zhvillohen në kuadër të xhiros së gjashtë.

Llapi dhe Drenica do të takohen me fillim nga ora 14:00, ndeshje kjo e vlefshme për rundin e gjashtë.

Ndërkaq, ndeshja e dytë është ajo ndërmjet Prishtinës e Besa Pejës që zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, për kryeqytetasi ky do të jetë një takim më i lehtë.

Të gjitha ndeshjet luhen pa shikues.