Llapi luan ndeshjen e radhës kundër  Gjilanit

Të shtunën zhvillohet ndeshja futbollistike ndërmejt ekipit të Llapit dhe Gjilanit, njofton PodujevaPRESS.

Llapi e pret si nikoqir Gjilanin, ndërsa loja zhvillohet këtë të shtune nga ora 13:00 në stadiumin e qytetit “Zahir Pajaziti” në Podujevë.

Bëje LIKE faqen PodujevaPRESS për tu njohur me lajmet e fundit nga Podujeva: KLIKO KËTU