Leonora Jakupi feston sot ditëlindjen, ja sa vite mbush?! (Foto)

0

Këngëtarja e mirënjohur Leonora Jakupi është ajo që çdo herë arrin të mahnit publikun shqiptar me zërin edhe bukurin e saj.

Karrieren e saj muzikore e ka filluar qysh në moshën 15 vjeçare, dhe që nga atëherë ajo i ka dhuruar shumë këngë skenës muzikore, shkruan Magazina.al.

Leonora sot me 03 mars po feston ditëlindjen. Ajo po mbush 38 vjet jetë.

Ndërsa që më shumë se 20 vite ajo është në skenën muzikore./Magazina.al/.