LDK zgjedhë kryetarin e ri të FRLDK-së

Sot është përmbyllur procesi i mbrendshëm zgjedhor i Forumit Rinor të LDK-se, ku kanë marë pjesë qindra delagtë nga të gjitha komunat e Kosovës.

Burime te PodujevaPress bëjnë të ditur, se kryetar i ri i Forumit të Rinisë së LDK-së, është zgjedhur Fidan Rekaliu.

Fidan Rekaliu është pjesë e strukturave udhëheqese të LDK-së, në Podujevë, njëherit është edhe keshilltar në kuvendin komunal të Podujevës. Është i martuar dhe ka një vajzë. /PodujevaPRESS/

 

Stai i PodujevaPress i uronë suksese!

Artikulli paraprakAksident komunikacioni afër ETC-së, në Podujevë (Foto)
Artikulli tjetërBULLIQI I PËRGJIGJET KRYEMINISTRIT PËR AKUZËN “SHËRBËTOR I OPOZITËS”