LDK mbanë Akademi Përkujtimore për Dr. Ibrahim Rugova

Nënkryetari i LDK-së, njëherit kryetar i  komunës së Podujevës z. Agim Veliu ka njoftuar në profilin e tij zyrtar në facebook se Lidhja Demokratike e Kosovës, nesër me 21 janar mbanë akademi përkujtimore me rastin e 11 vjetorit të vdekjes së Dr. Ibrahim Rugovës.

Akademia përkujtimore do të mbahet në hotel “Emerald”, ora 12:00

Ky është njoftimi i plot:

Në 11 vjetorin e vdekjes së Presidentit Historik të Kosovës dr. Ibrahim Rugova, Lidhja Demokratike e Kosovës organizon Akademi Përkujtimore më 21 janar 2017 (e Shtune), në Hotel Emerald në ora 12:00.

Ardhja juaj na nderon.

Artikulli paraprakDonald Trump, në Capitol Hill për të bërë betimin
Artikulli tjetërMogherini: I kam ftuar Mustafën dhe Vuçiqin në Bruksel