LAJMI I FUNDIT: Gjuajtje me armë zjarri në Podujevë |FOTO

Para pak qastesh ka ndodhur një shkëmbim zjarri mes dy grupeve në qytetin e Podujevës, njofton portali PodujevaPRESS.net

Sipas burimeve të portalit ngjarja ka ndodhur afër pishave të qytetit mes dy grupeve të rinjësh.

Në vendin e ngjarjes kanë dal ekipet e policisë dhe po merren me rastin. Nuk dihet se a ka të lënduar, kurse rruga në këtë pjesë të qytetit është e bllokuar.

PodujevaPRESS do të ju mbajë të informuar.