LAJM I FUNDIT: Ka filluar rrëzimi i murit në Mitrovicë! (Foto)

Pas marrëveshjes së arritur të cilës i doli garant edhe Ambasada amerikane në Prishtinë, tani para pak minutash ka filluar rrëzimi i murit në Mitrovicë, mur ky i ngritur pa marrëveshje dhe në shpërpushje me ligjet e Kosovës./PodujevaPRESS/

  

Artikulli paraprakAleatët më të mëdhenj të Amerikës, Kosova e 98-ta
Artikulli tjetërMinistria e Ambientit tregon se si mund të na bie pika në tru nga ajri i ndotur (Foto)