Labi s’e di cili është flamuri i Gjermanisë (Foto)

Moderatori, Labinot Gashi ia ka huqur këtë herë, ai në një fotografi të postuar shihet se nuk e njeh flamurine Gjermanisë.

Por, Labi në vënd të tij ka vëndosur flamurin e Belgjikës, shkruan IndeksOnline.

Me këtë e kuptojmë që moderatori nuk mund ti dallojë flamurin e Gjermanisë dhe Belgjikës.

Artikulli paraprakQentë endacak po terrorizojnë qytetarët ! (Foto+Video)
Artikulli tjetërJa çfarë i ndodh trupit tuaj gjatë fluturimit me aeroplan