Kur imitimet shkojnë huq (10 foto)

Celeste Barber është një grua australiane, e cila ka shumë sens humori. Ajo ka vendosur të imitojë disa foto të femrave të famshme, në pozicione të ndryshme, sipas mënyrës së saj. 

Celeste ka arritur të fitojë zemrat e shumë personave dhe t’i bëjë ata për të qeshur, pasi jo çdokush ka luksin dhe mundësinë të jenë si këto femra që duken të përsosura në galerinë e mëposhtme, transmeton Gazeta Express.

Artikulli paraprakKjo ka qenë dita më e ftohtë në Maqedoni në 60 vitet e fundit! (Foto)
Artikulli tjetërNëse do eskalonte situata në Veri, a do intervenonte FSK?