Konfirmohet: Nesër fillon mësimi normalisht në gjimnazin “Aleksandër Xhuvani”

Nesër do të mbahet mësimi me orar të plotë në gjimnazin “Aleksandër Xhuvani”, ka bërë me dije zv/drejtoresha  Fatmire Fusha, shkruan PodujevaPRESS.

Pas tre ditësh rresht të dështimit të mbajtjes së mësimit në Shkollën e Mesme, Gjimnazin ” Aleksandër Xhuvani”, sot në mbrëmje është sanuar problemi në sistemin e ngrohjes dhe pritet që nesër mësimi të filloi normalisht.

Ky është postimi i plot:

NJOFTIM
Njoftojme te gjithe nxenesit, mesimdhenesit dhe puntoret tjere te gjimnazit ” Aleksander Xhuvani ” ne Podujeve se neser do te mbahet mesimi me orare te rregullt pasi qe eshte normalizuar defekti me nxemjen e shkolles

Artikulli paraprakKëto produkte të Serbisë, mund të zëvendësohen lehtë me ato vendore (Foto)
Artikulli tjetërDekonspirohet rrjeti i spiunazhit rus në Kosovë