Kjo është super modelja seksi që po “çmend” Instagram-in (Foto +18)

Lindsey Pelas është modele në SHBA, e cila me trupin e saj po “çmend” rrjetin social Instagram me fotot e saj. Ajo është 26 vjeqare dhe është shumë e famshme në botën e modelimit. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakForeign Policy: A do ta mbrojë Trumpi Kosovën nëse Serbia tenton të rikthehet me luftë?
Artikulli tjetërTri momentet historike kur Rusia kishte tradhëtuar Serbinë