Kështu do të jetë moti gjatë javës në Podujevë! (Foto)

Ditëve të ardhshme Podujevës pritet ti kthehet dielli, njofton PodujevaPRESS.

Nga nesër në komunën e Podujevës pritet ngritje e temperaturave, ato më të ulta do të jenë 1*C gjatë natës ndërsa ato më të larta gjatë ditës deri në 12*C.

Lexo po ashtu: Llapjanët i “sjellin” fat Chelseat, në “Stamford Bridge” me flamurin shqiptar (Foto)

Ditët do të jenë kryesisht me diell dhe me erë të ngrohtë, ndërsa gjatë vikendit temperaturat do të shënojnë rritje edhe më tej. Temperatura më e lartë pritet të shënohet të shtunën, 15*C. /PodujevaPRESS

Bëje LIKE faqen PodujevaPRESS për tu njohur me lajmet e fundit nga Podujeva: KLIKO KËTU