Këngëtari i njohur e pranon se po bëhet baba (Foto)

U martua në muajin nëntor ndërsa po pret që shumë shpejt të bëhet baba.

Edhe pse e kishte mohuar kur ishte pyetur për këtë nga mediat, duket se këngëtari Albatrit Muqiqi e ka pranuar edhe publikisht se do të bëhet baba shumë shpejt, shkruan “Magazina.al”

Albatriti sot ka publikuar një fotografi e ku shihet në prehrin e tij bashkëshortja Egzona, e që përmes përshkrimit që i ka bërë kësaj fotografie, Albatriti e ka pranuar faktin se po bëhet baba.

“Urime vitin e ri 2017 nga ne Gëzuar”, ka shkruar Albatriti i cili shihet duke mbajtur barkun e Egzonës./PodujevaPRESS/

albatrit

Artikulli paraprakE punësuara e parë e Lladrovcit, shoqe me vajzën e tij Kosovaren! (Foto)
Artikulli tjetërErdogan kritikon ashpër artistët turq: Vetëm kemi kopjuar dhe atë e kemi bërë shumë keq! (Video)