“Kemali” dhe e fejuara kalojnë mbrëmjen në fshatin shqiptar (Foto)

Arnavutkoy (fshati shqiptar) është një nga lagjet më historike të Stambollit.

Ky vend është një ndër më të më të vizituarit prej yjeve turke pasi njihet për restorantet e shumta me me produkte deti.

Çifti që u fotografua mbrëmë në këtë fshat piktoresk ishin Burak Ozçivit dhe e fejuara Fahriye Evenc, transmeton Telegrafi.

Ylli i kinematografisë turke, i cili tek në njihet për interpretimin e tij në serialin ‘Kara Sevda” si ‘Kamal’, nuk iu shpëtoi pyetjeve të gazetarëve, për thashethemet e fundit në lidhje me modelen iraniane, për të cilët u tha se kanë qenë në një lidhje kohë më parë.

E gjithë kjo pasi aktori kishte komentuar një ndër fotot e shumta të bukuroshes iraniane Mahlagha Jaberi, e cila gjë kishte bërë bujë të madhe në mediat turke.

Aktori iu shmang pyetjes, duke i kaluar thjeshtë më një buzëqeshje.