Kaka nuk e harron zanatin, shënon supergol (Video)

Ylli brazilian, Leite Kaka ka shënuar super gol në fitoren e Orlando City ndaj Saint Louis (3:1). Ish anëtari i Milanit dhe Real Madridit ka shënuar nga gjuajtja e lirë një super gol, shkruan Express/