Ja si e injoruan himnin e Kosovës Ymeri dhe Donika Kadaj, kur të gjithë e respektuan

Kreu i Vetëvendosjes, Visar Ymeri dhe deputetja tashmë e kësaj partie, Donika Kadaj Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës.

Ndodhi kjo në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re.

Në sallën e stërmbushur këta dy nuk janë në ngritë fare në këmbë kur po intonohej himni i Kosovës.

Ata janë ngritur tek kur në sallë ka nisur të dëgjohet himni kombëtar.

Kjo ka bërë që ata të shikohen me përbuzje nga të tjerët.

Bëje LIKE faqen PodujevaPRESS për tu njohur me lajmet e fundit:KLIKO KËTU