Ja çfarë vetura vozisin fëmijët e Shkurte Fejzës, Shyhrete Behlulit dhe Remzie Osmanit (Foto)

Falë të ardhurave nga muzika disa nga këngëtarët shqiptar kanë arritur të ndërtojnë një jetë me standarde te larta.

Një shembull i tillë janë edhe këngëtaret e njohura të muzikës popullore, Shkurte Fejza , Shyhrete Behluli e Remzie Osmani, ku fëmijët e tyre e jetojnë një jetë kogja luksoze fal suksesit në muzikë të nënave të tyre të cilat sigurojnë të ardhura kogja të larta nga ky profesion përmes mbrëmjeve muzikore dhe sidomos dasmave.

Magazina.al, ju prezenton me veturat e djemëvë të këngëtares Shyhrete Behlulit e Remzie Osmanit si dhe me veturen e vajzës së Shkurte Fejzës.

1-33

Hami Hamzaj,  djali i Remzie Osmanit është i dhënë mjaftë pas veturave, në rrjetet sociale ai shpesh e publikon veturen e tij  BMW M4, e cila sipas një kërkimi në internet ka çmimin nga 60 deri 70 mijë euro.

22-1

Po ashtu i dhënë pas veturave është edhe djali i Shyhrete Behlulit, Lumi  posedon një veturë të tipit BMW 730D, e cila po ashtu ka një çmim mjaftë të lartë dhe është nga serit e fundit të veturave e cila kushton rreth 70 mijë euro, shkruan Magazina.al

3-21

Edhe këngëtarja Gresa Behluli, vajza e Shkurte Fejzës, nuk qëndron keq me veturen, ajo vozitë një BMW X6 e cila ka një çmim prej 60 mijë euro./Magazina.al/