Ish kryetari i PDK-së në Podujevë reagon pas zgjedhjes se kryesuesit Hilmi Hoxha

Ish kryetari i degës së PDK-së në Podujevë Naim Fetahu ka reaguar përmes një statusi në facebook pas zgjedhjes së kryesuesit nga radhët e PDK-së, njofton PodujevaPRESS.

Fetahu ka shkruar se; “zgjedhja e Ilmi Hoxhes si kryesues i Asambles Komunale të Podujevës është lajm i mirë për qytetin tonë. Ilmi Hoxha është një njeri i nderuar, profesor i çmuar dhe një aktvist i respektuar”.

Ky është statusi i tij:

Të nderuar qytetar të Podujevës

Zgjedhja e Ilmi Hoxhes si kryesues i Asambles Komunale të Podujevës është lajm i mirë për qytetin tonë.

Ilmi Hoxha është një njeri i nderuar, profesor i çmuar dhe një aktvist i respektuar.

Z.Hoxha të uroj punë të mbarë dhe jam besimplotë që këtë funksion do e kryeni me ndershmëri dhe pergjegjësi të lart në shërbim të gjithë qytetarve të Podujevës.

Urime Ilmi Hoxha dhe qytetar të Podujevës!

Naim Fetahu

Artikulli paraprakEkrem Hyseni reagon pas zgjedhjes se kryesuesit Hilmi Hoxha
Artikulli tjetërCili është kryetar i degës së LDK-së në Podujevë?! Agim Veliu e Ekrem Hyseni i referohen vetes si kryetar dege