Inspeksioni në gjumë: Trotuaret e bllokuara nga ekspozimi mallrave pranë dyqaneve (Video+Foto)

Këto ditë dimri lëvizja nëpër  trotuare, pjesë kjo e dedikuar për këmbësor  po del të jetë sfiduese për mijëra qytetar. Trotuaret janë të bllokuara nga ekspozimi i mallrave pranë dyqaneve nga njëra anë dhe parkimi i veturave nga ana tjetër, shkruan PodujevaPRESS.

Inspeksioni  komunal së bashku me policinë e Podujevës siç duket janë në gjumë të thellë këto ditë dimri./PodujevaPRESS/

 

 

Artikulli paraprakMinohen shinat e trenit Beograd- Mitrovicë (Video)
Artikulli tjetërJa sa do të kushtojë bileta e trenit nga Beogradi në Mitrovicë