Hoxhaj dënon fuqishëm sulmin në Stamboll

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj ka dënuar sulmin në Stamboll përmes një postimi në Twitter, shkruan Indeksonline.

Ai ka  shprehur ngushëllime për popullin dhe qeverinë turke.

Të paktën 39 persona kanë vdekur dhe 40 të lënduar pas sulmit terrorist në klubin e natës Reina në Stambol

Artikulli paraprakVeseli vs Mustafa, cili ishte më kryeministër?! (Video)
Artikulli tjetërPolicia ka gjetur raste kur çiftet kanë shfrytëzuar veturat në Gërmi…. (VIDEO)