Granit Llugaliu ka lansuar klipin e ri muzikor (video)

I riu nga Podujeva, 19 vjeçari Granit Llugaliu e cili para disa ditësh kishte konfirmuar për redaksinë tonë, tani më ka publikuar klipin e ri muzikor të titulluar “Shko”.

Graniti edhe pse i ri në moshë, zëri i tij është pritur mjaft mirë nga fansat dhe kjo tregon për karrieren e tij të suksesshme.

Graniti ka treguar se ka bashkpunuar me Bini Nebihun, kompaninë Diez dhe studion Infinit!

https://www.youtube.com/watch?v=_q1bfQa8Xz4&feature=youtu.be

Artikulli paraprakArsim Fazliu, Naser Miftari dhe Hysen Lala u dënuan nga Gjykata e Prishtinës me nga 4 vjet e 10 muaj burg secili
Artikulli tjetërKongresisti Rohrabacher i shkruan Nikoliqit: Mos luaj me zjarr (Dokument)