Gjyqtarja braziliane me gjoks zbuluar (Foto+18)

Bukuroshja e njohur, Suelen Mayara është gjyqtare anësore në divizionin e parë të futbollit në Brazil.

 

“Kam pasur një dëmtim pasi nuk mund ta kaloja testin fizik. Jam rikthyer që nga muaji shkurt dhe do të jem e gatshme në fillimin e sezonit të ri”, ka rrëfyer ajo. Bukuroshja e njohur po vuan dëmtimin por kjo nuk e pengon që të ushtrojë profesionin e modeles./syri.net