Ftohtë, borë dhe mjegull gjatë javës së ardhshme në Podujevë

Mot kryesisht i vranët dhe  me intervale të shkurta me diell do ta karakterizoj vendin përgjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit.

Nga dita e martë dhe pjesa e parë e së mërkurës  do të ketë kushte për reshje të dobëta bore, kurse në ultësira dhe vende rrëzë maleve do të ketë kushte për mjegull të intensitetit të lartë, transmeton PodujevaPRESS.

Artikulli paraprakGjatë vizitës së parë në Britani të Madhe, Trump dëshiron të luajë golf me Mbretëreshën
Artikulli tjetërKosova së shpejti më stadium nacional