“Fshatarkat” nga Zvicra që po çmendin rrjetin (Foto)

Vajzat në imazhet e mëposhtme janë zvicerane dhe po “çmendin” internetin.

Shumë seksi dhe tërheqëse por kjo nuk përbën lajmin interesant.

Këto janë femrat e quajtura “fshataret zvicerane”.

Fotot e tyre provokuese janë bërë të famshme nga kalendari 2016, i cili ka bërë jehonë të madhe.

Shikoni fotot: