Fotot e kësaj seksbombe nga Anglia do t’jua bëjnë dimrin verë

Fotot e kësaj seksbombe nga Anglia do t’jua bëjnë dimrin verë

Modelja britanike, Rosie Robinson, ka një llogari në Instagram plot me fotografi mahnitëse.

Më poshtë Gazeta Express sjell për ju disa nga fotografitë më të “nxehta” të saj, ku ajo nuk heziton ta shfaqë trupin e saj fantastik.

Do ta keni shumë (shumë!) të vështirë të mos ia bëni “Follow” në Instagram pasi t’i shihni ato.

Artikulli paraprakAmbasada e SHBA-së tregon nëse McCain dhe senatorët vijnë në Kosovë për Ditën e Pavarësisë
Artikulli tjetër“Serbia ka qindra spiunë në Kosovë”