Fotot e fundit të kësaj bukuroshe do t’ju lënë pa fjalë (FOTO)

Modelja e playboy, Daisy Lea, ka sjellë disa imazhe të reja tejet provokuese.

Bukuroshja, e cila ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetin social Instagram, po vazhdon të provokojë me imazhet e publikuara nga ajo.

Kësaj radhe Daisy kishte zgjedhur të provokonte me të pasmin, në një fotografi të publikuar nga shtrati, ku shihet vetëm me të brendshme.

Shikoni disa imazhe të saj dhe vlerësojeni vetë.