Fillon turniri memorial në futsall “Kupa e Qyteteve”

Në palestrën e sporteve “Hakif Zejnullahu” në Podujevë u bë hapja solemne e turnirit memorial “Kupa e Qyteteve”, kushtuar dëshmorëve Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha.

Turneun e hapën babai i dëshmorit Hakif Zejnullahu, Sabiti dhe drejtoresha për Kulturë, Rini e Sport në KK. Podujevë z. Mrika Thaqi.

Në ndeshjen e parë takohen BB Llapi – Prishtina. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakAmbasada amerikane në Shkup alarmon qytetarët amerikan të mos lëvizin afër Qeverisë (Foto)
Artikulli tjetërLajm i madh nga Washingtoni për Ditën e Pavarësisë së Kosovës