Era si kurrë më parë: Ja çfarë bën në klub të natës (Foto)

0

Era Istrefi tregon se si po kënaqet në një klub në LA, si dhe shfaqet me flokë të shkurta

Ylli kosovar Era Istrefi, mbrëmë ka befasuar paksa fansat me paraqitjen e saj. Jemi mësuar që atë ta shohim me flokë të gjata, por kësaj radhe artistja ka publikuar një video në Snapchat, ku shihet duke u argëtuar në një klub në Los Angjelos, e që në sy binë flokët e saj natyrale.

Kur themi natyrale është fjala për gjatësinë, pasi që ajo ende është një biondinë tërheqëse. Era aktualisht është duke kaluar çaste të lumutra pranë mikeshave të saj Lori Hoxha dhe Anxhelina Hadërgjonaj në Shtete të Bashkuara./Express/