Enca nuk përmbahet. Tregon gjoksin në Snapchat (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia në këto ditë të ftohta ka vendosur që të marrë vëmendjen e fansave të saj.

Enca në llogarinë e saj në Snapchat ka postuar një fotografi ku tregon gjoksin e saj, transmeton Gazeta Express.

Encës si duket po i mungon edhe plazhi, pasi që ka postuar edhe një fotografi vetëm me bikini./PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakZyra e Bashkimit Europian kundër rrënimit të murit në Mitrovicë?
Artikulli tjetërLewandowski tallet me Barcelonën dhe Realin (Foto)