Elita Rudi e “harron” Gjikon, mbrëm u argëtua me këtë lojtar shqiptar (Foto)

Moderatorja Elita Rudi, e cila është në lidhje me reperin Gjiko, duket se mbrëm është argëtuar me dikë tjetër.

Bukuroshja e cila një ditë para natës së vitit të ri ishte parë me Gjikon në një nga qendrat tregtare në Prishtinë, mbrëm ka festuar me dikë tjetër.

Në një video ajo shihet në Gjakovë duke u argëtuar me lojtarin shqiptar Eros Grezda, i cili luan për një klub kroat, shkruan “Magazina.al”

Në videon e publikuar nga Grezda, Elita shihet se është argëtuar shumë në krahët e futbollistit shqiptar./PodujevaPRESS/

elita

elita1

eros

Artikulli paraprakKryetarët e komunave: 2016-ta ishte vit i sfidave dhe i sukseseve
Artikulli tjetërÇfarë ndodh nëse keni dhimbje në gjoks?